Leraren



Van links naar rechts en van boven naar beneden:
Marjoleine v Ovoorde, Bianca Heemskerk,  Bianca v Rooden-Philipsen, Hanneke Muller,Trudy Gigengack, Eva Elfrink,  Barbara van Kampen,
Chantal  Linders, Janet van Dijk, Marloes van der Klugt, Birgitte Heemskerk,Ingrid Hogervorst, Ineke van Rooijen, Anne-Marie Hersman,
Heidi van der Veek, Herman Mense, Don v Keijzerswaard, Jeroen Roelofsen, Tim Postma, 

Anne Marie Hersman - van Roon
Schoolleider
Bianca Heemskerk
Leerkracht groep 4
Barbara van Kampen
Leerkracht groep 3
Birgitte Heemskerk
Leerkracht groep 1/2A
ICT coördinator
Chantal Linders
Leerkracht groep 4
  Dimitri Schouw
Conciërge
Don van Keijzerswaard
Leerkacht groep  6
   
Eva Elfrink
Leerkracht groep 5
Hanneke Muller
Leerkracht groep 1/2B
Heidi van der Veek
Intern begeleider
Herman Mense
Conciërge
Ineke van  Rooijen
Onderwijsassistent
Ingrid Hogervorst
Leerkracht groep 5
Janet van dijk
Leerkracht groep 6 & leerkracht diepe verrijkingsgroep 
Jeroen Roelofsen
Vakleerkracht muziek
Marieke Hamminga
Master SEN
Marjoleine van Ovoorde
Leerkracht groep 1/2A
Marloes van der Klugt
Leerkracht groep 8
Bovenbouwcoördinator
Pedagogisch zorgcoördinator
Nicole Kappe
ondersteuning  administratie
Suzanne de Haas-Lor
Ondersteunend teamlid vanuit Bibliotheek Zuid-Kennemerland
Tim Postma
Leerkarcht groep 7
ICT coördinator
Trudy Gigengack
Leerkracht groep 1/2A & groep 3
Onderbouwcoördinator
Pedagogisch zorgcoördinator
   
       



_____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Voor komend schooljaar ziet de groepsindeling er als volgt uit.

 Groep 1 / 2 A

 Maandag, dinsdag, woensdag en om de week vrijdag: Birgitte Heemskerk
 Donderdag en om de week vrijdag: Marjoleine v Ovoorde

 Groep 1 / 2  B

 Maandag, donderdag, vrijdagochtend: Hanneke Muller
 Dinsdag, woensdag: Trudy Gigengack

 Groep 3

 Maandag, dinsdag, woensdag: Barbara van Kampen
 Donderdag, vrijdagochtend: Trudy Gigengack

 Groep 4

 Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag: Bianca Heemskerk
 Vrijdag: Heidi van der Veek

 Groep 5

 Maandag, dinsdag, vrijdag: Eva Elfrink
 Woensdag, donderdag: Ingrid Hogervorst

 Groep 6

 Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag: Don v Keijzerswaard
 Woensdag : Janet van Dijk

 Groep 7

 Maandag tot en met vrijdag: Tim Postma

 Groep 8

 Maandag , dinsdag, donderdag: Marloes van der Klugt
Woensdag en vrijdag:  Chantal Linders

De overige formatie ziet er als volgt uit:

 Schoolleider

 Maandag, woensdag, donderdag : Anne Marie Hersman-van  Roon  

 I.B

 Maandag, woensdag, donderdag : Heidi van der Veek

 Onderwijs assistent

 Maandag, dinsdag, woensdag: Ineke van Rooijen

 Gymnastiek

 Donderdag :  Tim  Postma en Don  v Keijzerswaard

 Handen in de klas**
 

 

 Conciërge

 Maandagochtend tot en met vrijdagochtend: Herman Mense

 Handen in de klas** Vergoeding uit het Franciscusfonds